Danışma Merkezimize Hoşgeldiniz

Rusya’nın Dağıstan Bölgesinde (Şeyh Şamil’in Doğduğu Yer) Şamilsky İlçesinde dünyaya geldi. İlk öğrenimini doğduğu ilçede tamamlayan Şarifova daha sonra Pyategorsk ili Tıp okulunu tamamladı.

Daha sonra Moskova Halk Sağlığı Merkezinde Duygu Dışı Algılama / Altıncı His (extrasensorical) eğitimini tamamlayarak Bitkilerle Tedavi ve Biyoenerji Uzmanı oldu. Dr. Ayşet Şarifova uzun süredir Türkiye’de Biyoenerji ve Bitkisel Tedavi hizmetlerinde bulunmaktadır. Birçok bel ve boyun fıtığı hastasına, ciltte oluşan yaralara şifa kaynağı olmuştur.

2001'DEN BERİ HİZMETİNİZDEYİZ

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right there live the blind texts at the coast of the Semantics, a large language ocean.

The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious Semikoli, but the Little Blind Text didn’t listen. She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way. When she reached the first hills of the Italic Mountains, there live the blind texts she had a last view back on the skyline of her hometown Bookmarksgrove, the headline of Alphabet Village and the subline of her own road, the Line Lane. Pityful a rethoric question ran over her cheek, then